Pilna pomoc!

Potrzebujesz zregenrować siły po wysiłku? jesteś zmęczony po "ciężkiej" nocy i potrzebujesz odnowy organizmu? Zadzwón, przyjadę i pomogę Tobie

+48 796 102 124

Umów spotkanie

Możesz również umówić spotkanie u Ciebie w domu z wyprzedzeniem. Złóż zapytanie poniżej

Jestem dostępny zawsze

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 22:00
Sobota 07:00 - 22:00
Niedziela 07:00 - 22:00

DETOKSYKACJA ZWALCZANIE KACA

 

W dzisiejszych czasach ciężko jest zachować pełnię zdrowia z wielu przyczyn. Przede wszystkim za złe samopoczucie można winić dwie rzeczy: stres oraz przetworzone jedzenie, które nie dostarcza odpowiednich  składników odżywczych. Aby zatem nie czuć się źle przez cały czas, trzeba znaleźć sposób, który umożliwi dostarczanie witamin i minerałów do organizmu. Rozwiązaniem są  kroplówki witaminowe! Wiążą się one z oczyszczeniem organizmu z metali ciężkich, usprawnieniem pracy wątroby, przywróceniem odpowiedniego poziomu elektrolitów.

 

Leczenie kaca, detoks organizmu – wlewy z indywidualnie dobranych składników uzupełnią wypłukane elektrolity, zaopatrzą organizm w glukozę oraz oczyszczą  z toksyn co pozwoli na osiągnięcie dobrego samopoczucia jeszcze tego samego dnia!!!


Wlewy dożylne z glutationu, elektrolitów, witamin znacznie obniżą stres oksydacyjny oraz pomogą we właściwym nawodnieniu organizmu. Kwas alfa liponowy – wlewy z tego produktu odbudowują komórki wątrobowe usprawnią procesy naprawcze i regeneracyjne w uszkodzonych tkankach i zapobiegną ponownemu ich uszkodzeniu.

Detoks alkoholowy po mocnej nocy po przez wlewy witaminowe pozwoli Ci szybko stanąć na nogi. Moje kroplówki są bogate w składniki, które szybko regenerują Twój organizm po spożyciu alkoholu.