Pilna pomoc!

Potrzebujesz zregenrować siły po wysiłku? jesteś zmęczony po "ciężkiej" nocy i potrzebujesz odnowy organizmu? Zadzwón, przyjadę i pomogę Tobie

+48 796 102 124

Umów spotkanie

Możesz również umówić spotkanie u Ciebie w domu z wyprzedzeniem. Złóż zapytanie poniżej

Jestem dostępny zawsze

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 22:00
Sobota 07:00 - 22:00
Niedziela 07:00 - 22:00

MŁODOŚĆ URODA ZDROWIE

Stawiam tutaj na odnowę i regenerację komórek, uzupełnienie zapotrzebowania organizmu na witaminy i minerały, właściwe nawodnienie.
Zależy Ci na dobrym wyglądzie, jednak podejrzewasz u siebie niedobory witamin i minerałów potrzebnych do osiągnięcia celu? Jesteś na diecie, jednak spadek wagi jest tak powolny, że nie zadowala Cię wcale? Jeżeli tak, to wlewy dożylne są czymś, o czym powinieneś pomyśleć!


Jakie kroplówki witaminowe możesz sobie zafundować, aby poprawić swoją urodę i by wyglądać młodziej? Witamina C sprawi, że synteza kolagenu w głębszych warstwach Twojego naskórka będzie przebiegała prawidłowo, przez co dłużej będziesz cieszyć się cerą bez zmarszczek, dodatkowo witaminy z grupy B wpłyną na sprawniejsze funkcjonowanie organizmu.

Możesz również skorzystać z takich składników jak: solcoseryl i kwas alfa liponowy – wlewy z tych produktów będą miały zbawienny wpływ na to jak wyglądasz! Solcoseryl nasila syntezę kolagenu, co oczywiście wpływa na wypełnienie zmarszczek, z kolei kwas alfa liponowy obniża apetyt, przez co proces odchudzania staje się prostszy. Poza tym ma także silne działanie antyoksydacyjne.


Witamina c wlewy - cena jest uzależniona od uzupełnionych indywidualne składników biorących udział w komponowaniu koktajlu spełniającego Twoje potrzeby.