Pilna pomoc!

Potrzebujesz zregenrować siły po wysiłku? jesteś zmęczony po "ciężkiej" nocy i potrzebujesz odnowy organizmu? Zadzwón, przyjadę i pomogę Tobie

+48 796 102 124

Umów spotkanie

Możesz również umówić spotkanie u Ciebie w domu z wyprzedzeniem. Złóż zapytanie poniżej

Jestem dostępny zawsze

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 22:00
Sobota 07:00 - 22:00
Niedziela 07:00 - 22:00

 

Jeżeli prowadzisz w okolicy 100km od Wrocławia salon SPA, gabinet rehabilitacji, salon odnowy czy klub sportowy, jesteś trenerem personalnym - sprawdź jak możesz poszerzyć zakres swoich usług. Rosnące zainteresowanie kroplówkami witaminowymi w Polsce to idealna okazja na zaoferowanie tego typu zabiegu również Twoim klientom. Dzięki mnie bez dodatkowych kosztów możesz zwiększyć zakres swoich usług. Każdy zabieg będzie poprzedzony niezobowiązującą telefoniczną konsultacją mającą na celu wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta. Dojadę na umówioną wizytę i przeprowadzę całą procedurę na najwyższym poziomie w przyjemnej atmosferze.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy dowiesz się wszystkich szczegółów proponowanej przeze mnie oferty skierowanej do salonów SPA, klubów sportowych, punktów rehabilitacji, trenerów personalnych i nie tylko.